Chciał przechytrzyć policjantów, ukrywając się w szafie. Był poszukiwany

0

Policjanci Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego stargardzkiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu stargardzkiego, poszukiwanego na podstawie dwóch listów gończych.

Stargardzcy policjanci nie ustają w działaniach związanych z ustalaniem miejsc pobytu i zatrzymywaniem osób poszukiwanych, które próbują zwieść organy ścigania, by uniknąć ciążącej na nich kary pozbawienia wolności.

I tak było w tym przypadku.

Mundurowi ustalili miejsce jego przebywania, a następnie pojechali pod wskazany adres. Kobieta, która otworzyła drzwi, oświadczyła, że syna nie ma w domu i nie chciała wpuścić policjantów do środka. Mundurowi nie uwierzyli w zapewnienia kobiety. Przeszukali pomieszczenia mieszkalne i strych, i nie zastali poszukiwanego mężczyzny. Ustalili natomiast, że ze strychu można za pomocą włazu dostać się do sąsiedniego mieszkania. Policjanci, nie odpuszczając, udali się pod ten adres. Tam, w trakcie wykonywania czynności służbowych, zatrzymali ukrytego w szafie 32-letniego mężczyznę. Był on poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych, wydanych przez Sąd Rejonowy w Pyrzycach, w celu odbycia łącznej kary 3 lat pozbawienia wolności.

– Dzięki takim działaniom, sprawy prowadzone wobec osób poszukiwanych znajdują swój finał. 32- latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę – mówi asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie.

(r), fot. – źródło: KPP w Stargardzie

Poprzedni artykuł37. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w ZSBT
Następny artykułCentrum Koordynacji w ZCO. Aby wzmocnić opiekę nad pacjentem onkologicznym


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj