Błękitni Stargard. Dobry start na wiosnę

0

Wyjazdowym zwycięstwem z Unią Solec Kujawski podopieczni Jarosława Piskorza rozpoczęli rundę wiosenną w III lidze.

Unia Solec Kujawski – Błękitni Stargard 2:3 (1:2)

Bramki: 45. min. Nawrocki, 77. min. Mielcarek, 8.,58. min. Marczak, 45. min. Prawucki

Mecz inaugurujący rundę wiosenną już w pierwszych minutach ułożył się bardzo dobrze dla Błękitnych. Otrzymali oni bowiem rzut karny, który na bramkę zamienił Michał Marczak. Kolejne dwie bramki padły w doliczonym czasie pierwszej połowy. Jedną z nich zdobył zawodnik gości  Konrad Prawucki, drugą zaś reprezentant gospodarzy Jakub Nawrocki.

Po zmianie stron biało-niebieskim udało się podwyższyć prowadzenie, a na 3:1 ponownie trafił Michał Marczak.

Kiedy wydawało się, że goście spokojnie dowiozą korzystny dla siebie wynik do ostatniego gwizdka, w 77. minucie gola kontaktowego strzelili miejscowi. Błękitni jednak zachowali zimną krew i utrzymali jednobramkową przewagę, gwarantując sobie zwycięstwo.

Po dziewiętnastu kolejkach podopieczni Jarosława Piskorza z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów zajmują dwunaste miejsce w tabeli.

W najbliższą sobotę podejmą przy Ceglanej Flotę Świnoujście. Początek o godz.13.