Amfiteatr pięknieje z każdej strony

0

Na początku marca dowiedzieliśmy się, które gwiazdy – jako pierwsze – wyjdą na scenę zmodernizowanego amfiteatru. Chociaż wielu mieszkańców już z niecierpliwością odlicza dni do wielkiego otwarcia, w obiekcie trwają prace budowlane. Pięknieje też jego otoczenie.

W amfiteatrze prace nie ustają. Jednocześnie trwa montaż konstrukcji dachu estrady i ławek widowni. W budynku sceny prowadzone są roboty wykończeniowe i przy elewacji. Wykonawca zajął się również zagospodarowaniem terenu wokół amfiteatru – utwardzeniem nawierzchni i formowaniem skarp przy widowni.

Po zakończeniu kompleksowej przebudowy, w nowym obiekcie pobawi się nawet 4000 osób. Będą miejsca do siedzenia, do stania i specjalna przestrzeń dla widzów z niepełnosprawnościami. Oczywiście do dyspozycji oddane zostaną toalety, dodatkowe ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Całość uzupełni odpowiednie oświetlenie.

Natomiast artyści przygotują się do występów w nowych pomieszczeniach i naprawdę w komfortowych warunkach. Już 21.06. (piątek) przekonają się o tym: Natalia Kukulska, Kasia Moś, Milena Lange, Łukasz Zagrobelny, Igor Herbut, Kuba Badach i Warsaw Impressione Orchestra. Szczegóły tutaj.

(r)

fot. Joanna Tomczak/UM w Stargardzie

Poprzedni artykułRusza akcja Pytaj.Wybieraj.Głosuj
Następny artykułBłękitni Stargard. Podnieśli się po ciosie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj