Akademia GOZ – szkolenia dla firm

0

Pracownicy mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw mogą się zgłosić do projektu Krajowej Izby Gospodarczej. W ramach Akademii GOZ dowiedzą się więcej m.in. o gospodarce o obiegu zamkniętym i poznają najnowsze przepisy dotyczące ochrony środowiska. Zdobyte kompetencje pozwolą na wprowadzenie zmian w swoich miejscach pracy. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

W najbliższy czwartek (25.04.) o 10:00 wszyscy zainteresowani mogą dołączyć do spotkania informacyjnego na platformie Zoom – link tutaj, identyfikator: 689 6152 0061, kod dostępu: 599280.

Zgodnie z harmonogramem, rekrutacja do Akademii GOZ rozpocznie się 6.05. (poniedziałek). W darmowych szkoleniach wezmą udział ludzie z całej Polski. W planach są zajęcia online, jak i stacjonarne. Przy rozpatrywaniu zgłoszeń dodatkowe punkty dostaną mikro i małe przedsiębiorstwa, a także te firmy, które zgłoszą do projektu minimum 50% kobiet oraz osoby z niepełnosprawnościami.

Szczegółowe informacje o Akademii GOZ i rekrutacji można znaleźć tutaj.

Jak informują organizatorzy, GOZ (gospodarka o obiegu zamkniętym) lub inaczej gospodarka cyrkularna (Circular Economy) to model biznesowy minimalizujący zużycie surowców oraz powstawanie odpadów. W najprostszym tłumaczeniu w firmie, która stosuje GOZ, każdy materiał jest ponownie wykorzystywany. Takie podejście wymaga wdrożenia odpowiednich procesów produkcji i korzystania z nowoczesnych rozwiązań umożlwiających np. odzyskiwanie energii, a nierzadko także współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami. O tym wszystkim będzie można dowiedzieć się podczas szkoleń i doradztwa w ramach Akademii GOZ.

(m)

Poprzedni artykułBłękitni Stargard. Znowu gonili wynik – stanęło na remisie
Następny artykułSzczecin/Stargard: KAS i CBSP rozbiły grupę przestępczą zarabiającą na nielegalnym hazardzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj